Kontakt

W przypadku gdyby potrzebowali Państwo pomocy prawnej lub chcieli zlecić prowadzenie sprawy sądowej w przedmiocie dochodzenia roszczeń, pozostaję do Państwa dyspozycji i zachęcam do kontaktu. Jestem dostępny pod adresem e-mail: nowakowski@zakazeniaszpitalne.pl oraz nr tel. 604211919.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku 8:00-19:00, mailowego lub za pomocą umieszczonego niżej formularza 24h w każdym dniu tygodnia.

Wstępna konsultacja prawna jest bezpłatna.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku („RODO”), informuję, że:

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym  formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Maciej  Nowakowski, ul. Mazurska 23/2, 70-444.
  2. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przeze mnie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza oraz w celu prowadzenia dalszej korespondencji mailowej.
  3. W sprawach danych osobowych można kontaktować się ze mną pod adresem e-mail podanym powyżej.
  4. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
  5. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego.
  6. Podane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
  7. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.
  9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

meeting-1453895_1280

%d blogerów lubi to: