O mnie

Nazywam się Maciej Nowakowski i jestem radcą prawnym.

Od lipca 2013 r. prowadzę indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego. Od początku jej istnienia zajmuję się prawem medycznym, a to z racji świadczenia usług doradztwa na rzecz szpitali, zakładów opieki zdrowotnej i praktyk lekarskich. Specjalizuję się w procesach sądowych o błąd w sztuce medycznej, ze szczególnym naciskiem na spory dotyczące zakażeń szpitalnych, które to sprawy uznaję za szczególnie skomplikowane, a przez to wymagające ponadprzeciętnej wiedzy i doświadczenia po stronie prawnika.

Reprezentuję pacjentów przed zakładami ubezpieczeń, Rzecznikiem Praw Pacjenta, Rzecznikiem Finansowym, wojewódzkimi komisjami do spraw zdarzeń medycznych, sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Niezależnie od procesów medycznych, jestem pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w gospodarstwach rolnych i przy pracy (ang. Personal Injury Attorney).

Zapraszam do lektury bloga. Pozostaję do Twojej dyspozycji, gdybyś potrzebował mojej pomocy w swojej sprawie. Po prostu napisz do mnie lub zadzwoń.

brain-2062055_1280

%d blogerów lubi to: